24. února 2017

Výzva na zahraniční stáže v rámci Erasmus+

Urgentní výzva

V rámci programu Erasmus+ hledáme vážné zájemce o zahraniční praktické stáže, které je nutné uskutečnit do konce akademického roku 2016/2017. Minimální délka pobytu je 60 dní. Výše stipendia zde.

Nabídka platí pro všechny řádně zapsané studenty KTF, všech oborů. Uvítáme iniciativu případných zájemců s vytipováním zajímavých univerzitních pracovišť či partnerských škol a spolupracujících subjektů, kde bychom mohli uzavřít smlouvu o spolupráci. Seznam partnerských institucí, se kterými máme již inter-institucionální smlouvu uzavřenou, naleznete zde. Průběžně bude rozšiřován, sledujte webové stránky.

Bližší informace naleznete zde, nebo kontaktujte .

Stáž v Českém centru Berlín

České centrum v Berlíně hledá průběžně stážisty se zájmem o českou kulturu a její propagaci v Berlíně a v Německu. Délka stáže minimálně 4 měsíce, ideálně 6 a více měsíců, pracovní doba 40 hodin týdně. Aktuální nejbližší datum nástupu je 1. července 2017.