SZZ studijní program teologie červen 2007 vlastní ústní zkouška

Státní závěrečná zkouška studijní program teologie vlastní ústní zkouška

Státní závěrečná zkouška

studijní program teologie

vlastní ústní zkouška



termín : 11. 6. – 22 . 6. 2007





1. Písmo svaté a biblická teologie


Komise:


Josef Hřebík, Th.D. S.S.L. (předseda komise),


Jaroslav Brož, Th.D. S.S.L., Angelo Scarano, Th.D. S.S.L., Mgr. Michal Procházka



Datum:       11. 6. 2007                                                                     


Místo:         učebna    P9                              


Čas:            10:00 – 12:30 hod.


Handl



Vladimír



obor KT



Kvasnovský



Vojtěch



obor KT



Fojtíková



Jitka



obor NM



Kopová



Anna



obor NM



Mariae



Seraphina



obor NM



Moravenov



Konstantin



obor NM



Prajka



Petr



obor NM



Seifert



David



obor NM



Zrzavá



Markéta



obor NM


* pořadí studentů určují členové komise





2. systematická teologie


Komise:


PhDr. Libor Ovečka, Th.D (předseda komise),


Dr. Bohdan Pelc, ThLic. Vojtěch Kohut, ThLic. Prokop Brož, ThLic.Mgr. Karel Sládek, Mgr. Petr Bouška



Datum:       11. 6. 2007                                                                                 


Místo:         učebna    P5                              


Čas:            9:00  – 12:00 hod.;    13:30 – 15:30 hod.




Boháčová



Blanka



obor NB



Čančarová



Pavlína



obor NB



Černá



Renata



obor NB



Černý



Štěpán



obor NB



Češpiva



Ladislav



obor NB



Franklová



Lenka



obor NB



Hausner



Martin



obor NB



Janovská



Jitka



obor NB



Koronthály



Vladimír



obor NB



Koudelka



Michael



obor NB



Kováč



Lukáš Jakub



obor NB


* pořadí studentů určují členové komise



13:30 – 15:30 hod.


Krajíc



Pavel



obor NB



Krenciv



Angelika



obor NB



Kubička



Adolf



obor NB



Kubíčková



Dagmar



obor NB



Majerčíková



Jana



obor NB



Němeček



Jaroslav



obor NB



Šimek



Vojtěch



obor NB



Veldová



Dagmar



obor NB


* pořadí studentů určují členové komise




3. systematická teologie


Komise:


PhDr. Libor Ovečka, Th.D (předseda komise),


Dr. Bohdan Pelc, ThLic. Vojtěch Kohut, ThLic. Prokop Brož, ThLic.Mgr. Karel Sládek,  ThLic. Michael Špilar




Datum:        12. 6. 2007                                                                                


Místo:        učebna    P5                              


Čas:             9:00  – 12:30 hod   




Boldi



Milan



obor NB


Kobera

Marek

obor NB


Součková



Zlata



obor NB



Staněk



Josef



obor NB



Šantin



Miroslav



obor NB



Špunda



Pavel



obor NB



Švédová



Zdeňka



obor NB



Všetičková



Veronika



obor NB



Zídek



Daniel



obor NB


* pořadí studentů určují členové komise




4. dogmatická teologie


Komise:


prof. Ctirad V. Pospíšil, Th.D. (předseda komise),


ThLic. Prokop Brož, Tomáš B. Mohelník, Th.D., Miroslav Cúth



Datum:           18. 6. 2007                   


Místo:           učebna P9


Čas:                9:00 – 12:30 hod.



Futera

František

obor KT

Nosek

Lukáš

obor KT

Seidlová

Kateřina

obor KT

Adamczyk

Piotr

obor KT


Běťáková



Martina



obor KT



Brhel



Miloslav



obor KT



Calábek



Pavel



obor KT



Domská



Klára



obor KT



Frývaldský



Pavel



obor KT



Handl



Vladimír



obor KT



Kučera



Peter



obor KT



Kvasnovský



Vojtěch



obor KT



Mrňáková



Hana



obor KT



Vácha



Pavel



obor KT



Veselá



Jaroslava



obor KT


* pořadí studentů určují členové komise





5. náboženská nauka a výchova


Komise:


Ing. Mgr. Aleš Opatrný, Th.D. (předseda komise), Dr. Vojtěch Eliáš,


MVDr. Mgr. Jan Janoušek  



Datum:             18. 6. 2007                         


Místo:               učebna P9


Čas:                  9:00  – 12:00 hod.




Čepelková



Veronika



obor NM



Fojtíková



Jitka



obor NM



Jirový



František



obor NM



Kopová



Anna



obor NM



Mariae



Seraphina



obor NM



Marková



Dagmar



obor NM



Moravenov



Konstantin



obor NM



Prajka



 Petr



obor NM



Prášková



Jarmila



obor NM



Seifert



David



obor NM


* pořadí studentů určují členové komise




6. systematická teologie


Komise:


PhDr. Libor Ovečka, Th.D, (předseda komise), Tomáš B. Mohelník, Th.D.,


PhLic. Vojtěch Novotný, Th.D., MVDr. Mgr. Jan Janoušek  



Datum:          18. 6. 2007                                                                               


Místo:            učebna P1                                         


Čas:               13:00 – 16:30 hod.




Čepelková



Veronika



obor NM



Fojtíková



Jitka



obor NM



Kopová



Anna



obor NM



Mariae



Seraphina



obor NM



Marková



Dagmar



obor NM



Moravenov



Konstantin



obor NM



Prajka



 Petr



obor NM



Prášková



Jarmila



obor NM



Seifert



David



obor NM



Zrzavá



Markéta



obor NM








7. teologie a teorie církevní praxe


Komise:


doc. JUDr. Antonín Hrdina, DrSc. (předseda komise),


Ing. Mgr. Aleš Opatrný, Th.D., Dr. Vojtěch Eliáš, Tomáš Mrňávek, Th.D., Mgr. Stanislav Přibyl



Datum:      20. 6. 2007                                                                      


Místo:        učebna P1                                   


Čas:           9:00 – 12:00; 13:00 – 16:00 hod.




Boháčová



Blanka



obor NB



Boldi



Milan



obor NB



Čančarová



Pavlína



obor NB



Černá



Renata



obor NB


Černý

Štěpán

obor NB


Češpiva



Ladislav



obor NB



Dittertová



Ludmila



obor NB



Franklová



Lenka



obor NB



Hausner



Martin



obor NB



Janovská



Jitka



obor NB


*pořadí studentů určují členové komise




13:00 – 16:00 hod.



Kobera



Marek



obor NB



Koronthály



Vladimír



obor NB



Koudelka



Michael



obor NB



Kováč



Lukáš Jakub



obor NB



Krajíc



Pavel



obor NB



Krenciv



Angelika



obor NB



Kubička



Adolf



obor NB



Majerčíková



Jana



obor NB



Veldová



Dagmar



obor NB





8.  teologie a teorie církevní praxe


Komise:


doc. JUDr. Antonín Hrdina, DrSc , (předseda komise),


Ing. Mgr. Aleš Opatrný, Th.D., Dr. Vojtěch Eliáš, Tomáš Mrňávek, Th.D., Pavel Semela          


Datum:      21. 6. 2007                                                                      

Místo: učebna P1                                   


Čas:           9:00 – 12:00 hod.



Smetanová



Marie



obor NB



Snětina



Jiří



obor NB



Staněk



Josef



obor NB



Šafářová



Světlana



obor NB



Šantin



Miroslav



obor NB



Šimek



Vojtěch



obor NB



Švédová



Zdeňka



obor NB



Všetičková



Veronika



obor NB



Zídek



Daniel



obor NB







9.  morální teologie


Komise:


prof. Dr. Albert-Peter Rethmann (předseda komise), PhDr. Libor Ovečka, Th.D.,


Ing. ThLic. René Milfait, Mgr. Josef Ptáček



Datum:     22. 6. 2007                                                                      


Místo:      učebna  P9                                  


Čas:          09:00 – 13:00 hod. 




Adamczyk



Piotr



obor KT



Běťáková



Martina



obor KT



Brhel



Miloslav



obor KT



Calábek



Pavel



obor KT



Domská



Klára



obor KT



Frývaldský



Pavel



obor KT



Handl



Vladimír



obor KT



Kučera



Peter



obor KT



Kvasnovský



Vojtěch



obor KT



Mrňáková



Hana



obor KT



Vácha



Pavel



obor KT



Veselá



Jaroslava



obor KT



Winterová



Zuzana



obor KT



Wojdyla



Stefan



obor KT


Futera

František

obor KT

Nosek

Lukáš

obor KT

Seidlová

Kateřina

obor KT

* pořadí studentů určují členové komise


           




Poslední změna: 6. listopad 2014 21:04 
Sdílet na:  
Váš názor
Kontakty

Katolická teologická fakulta

Univerzita Karlova

Thákurova 3, Praha 6, 160 00

IČO: 00216208 DIČ: CZ00216208

číslo účtu: 32034061/0100

Identifikátor datové schránky: piyj9b4


Další kontakty



Jak k nám