1. srpna 2018

Během letních měsíců došlo k mírnému zredukování úvodní stránky fakultního webu. Pokud jste měli svou osvědčenou cestu, jak se nejlépe dostat na stránku, kterou nejčastěji potřebujete, a ta se Vám nyní ztratila, představíme Vám, jak se na web dívat z nového úhlu pohledu.

1. Byl odstraněn rozcestník. Veškeré podstránky lze najít na červené liště pod hlavičkou.

2. Nejžádanější odkazy ke studiu naleznete v části "Rychlé odkazy".

3. Všechny potřebné informace ke studiu naleznete v červené liště nahoře, pod záložkou "Studenti".

4. Další běžné stránky týkající se nejen studentského života najdete v hlavní liště pod záložkou "Aktivity".

Nově byl také k webu rektorátem UK vytvořen responzivní web, tzn. web se Vám na mobilních zařízeních může zobrazovat trochu jinak a praktičtěji (vzhledem k menší obrazovce mobilních zařízení). Ke konverzi však dochází automaticky a tudíž ne vždy stoprocentně. Pokud na svých mobilních zařízeních objevíte stránku, která se Vám jeví "rozházená", neváhejte se ozvat na

Autor: Marie Opatrná