27. listopadu 2018

Rádi bychom se i letos podělili o adventní radost i s ostatními. Proto pořádá spolek Copertino sbírku různých užitečných věcí pro seniory, kteří bydlí v Domově pro seniory Elišky Purkyňové na Thákurově ulici naproti naší fakultě. Předměty poslouží pro radost babiček a dědečků i pro práci v jejich tvůrčích dílnách.Věci, které již nevyužijete, potěší ty, ktěří to nejvíce potřebují. :) Prosím pomozte nám je rozveselit.

♥ Děkujeme.

Pro velký zájem prodlouženo do 13.12.2018

Čím uděláte seniorům radost? Najděte doma třeba zachovalé

• Knihy (vydané od 90.let)

• Stolní hry

• Výtvarné potřeby

• Příze na pletení a háčkování

• Jehlice, háčky

• Plyšové hračky (v dobrém stavu)

• Látky, knoflíky, nitě

• Ubrusy

• Jiné dekorativní předměty (dečky, vázy apod.)

• Válečky na pečení

• Příbory, lžičky

• Bavlněné oblečení

• Ručníky

• Utěrky

• Prostěradla

• Laky na nehty, malovátka

• ... a samozřejmě i vánoční cukroví

Kam věci nosit?

• Označenou sbírkovou krabici najdete v Ovci. Pokud do Ovce nemůžete přijít, kontaktujte Marky Kováříkovou a předejte věci přímo jí.

• Její obsah odneseme 10. 12. 2018 a předáme ho u příležitosti divadelního představení Rajské hry a Hry o sv. Dorotě, kterou místním seniorům zahrají naši milí spolužáci pod vedením dr. Miloše Sládka.

Předem Vám moc děkujeme! :)

Bude-li sbírka úspěšná, rádi bychom z ní vytvořili tradici, která nás - studenty - sblíží s obyvateli domova naproti naší fakultě. Současně také děkujeme domovu pro seniory za velkou podporu projektu Park Jaroslava Meda. Více o domovu pro seniory se dozvíte na jejich webu.

V případně jakýchkoli dotazů se prosím obracejte na