12. července 2019

Podávání přihlášek do druhého kola přijímacího řízení na naši fakultu běží do 5. srpna 2019.

Pro druhé kolo přijímacího řížení jsou otevřeny všechny vyučované obory, v prezenční formě Katolická teologie, Dějiny křesťanského umění a Dějiny evropské kultury, v dálkové formě pak Teologické nauky a Aplikovaná etika. O všech oborech se bližší informace dozvíte na specializovaném webu pro uchazeče. Malou ochutnávku, že studium našich studentů jde i za hranice naší budovy, můžete shlédnout v novém videu:

Během prvního kola přijímacího řízení proběhlo mezi uchazeči dotazníkové šetření. V něm naši uchazeči uvedli, že nejčastěji se o fakultě dozvěděli od přátel a rodiny. A proto, řekněte o fakultě ve svém okolí i Vy!

Děkujeme a přejeme krásné léto.

Autor: Marie Opatrná