12. srpna 2019

I letos se KTF UK zapojí do festivalu Den architektury! S naším pedagogem, historikem umění dr. Vladimírem Czumalem se vydáme na procházku za meziválečnou architektura a jejími zákoutími, která se nikdy nedostanou na stránky učebnic. A to i přes to, že je na nich spletitost dobového stylového vývoje vidět názorněji než na architektonických solitérních špičkových stavbách oné doby.

Pojďtě s námi. Akce je určena širké veřejnosti, rezervace není nutná. V případě velké skupiny je zajištěno ozvučení.

neděle 6.10. 2019

14.00 (cca do 16.00)

sraz před budovou KTF UK - Thákurova 3, Praha 6

www.denarchitektury.cz

Festival Den Architektury je pořádán spolkem KRUH.

Chcete se zapojit do organizace festivalu?

Získejte zkušenosti z organizace kulturního popularizačního festivalu. Spolek Kruh uvítá pomoc studentů při organizaci festivalu. Jedná se o výpomoc především na místech, která se účastní v rámci projektu Hurá dovnitř! Dobrovolníci podávají na místě po dobu 3-4 hodin informace o festivalu, budově, kontrolují rezervace. Výpomoc je částečně honorovaná. Zájemci se mohou ozvat na email kruhos(zavináč)gmail.com.