6. listopadu 2019

Park v Thákurově ulici v prostoru před naší fakultou prošel díky projektu Nápad pro Šestku zásadní proměnou. A již bude slavnostně otevřen.

Slavnostní otevření proběhne dne 13. listopadu 2019 ve 14.30. Po revitalizaci jej mohou plnohodnotně využívat studenti i místní rezidenti k trávení volného času a k odpočinku.

Název parku je poctou zesnulému pedagogovi Katolické teologické fakulty Univerzity Karlovy, docentu Jaroslavu Medovi, literárnímu kritikovi, spisovateli, který dlouhá léta žil a působil v Praze 6.

Po skončení akce zveme studenty do knihovny KTF UK, kde bude od 15:00 následovat stěhování Medovy knižní pozůstalosti. Ta je dosud v krabicích v suterénu. Z těchto krabic bude vybalena a pomocí živého řetězu ze studentů školy přemístěna do připravených regálů. Bude se postupně katalogizovat, aby se jeho knihy dostaly studentům i široké veřejnosti.

Jste srdečně zváni!

Autor: Markéta Kovaříková Ramdan