3. dubna 2017

AS KTF UK vyhlásil volbu děkana

Akademický senát Katolické teologické fakulty UK vyhlásil volbu kandidáta na funkci děkana KTF UK. Do volební komise byli zvoleni ICLic. Mgr. et Mgr. Miloš Szabo, Th.D. (předseda); PhDr. Magdaléna Nespěšná Hamsíková, Ph.D.; PhDr. Petra Oulíková, Ph.D.; Bc. Kateřina Volfová; David Vopřada, Dr.

Do 23. května 2017 do 12.00 je možné předsedovi komise podávat návrh na kandidáty děkana. Mimořádné zasedání senátu k volbě kandidáta děkana proběhne 7. června 2017 ve 13.00. Návrh na kandidáta děkana se podává písemně předsedovi volební komise. Právo podat návrh má každý člen nebo skupina členů akademické obce fakulty. Návrh musí obsahovat:

• charakteristiku kandidáta (profesní kariéra, veřejné funkce apod.)

• koncepci jeho programu rozvoje fakulty

• jeho souhlas s projednáním návrhu

• jméno a podpis navrhovatele (navrhovatelů) a jejich pracoviště, případně studijní program a studijní ročník

Návrh může obsahovat též stručné zdůvodnění.

Podrobněji k zasedání Akademického senátu KTF UK a vyhlášení volby kandidáta na funkci děkana zde. Řád volby kandidáta na funkci děkana Katolické teologické fakulty Univerzity Karlovy v Praze ke stažení zde.

.