11. října 2021

Společná podzimní exkurze Katedry církevních dějin a literární historie a Ústavu dějin křesťanského umění KTF UK do Podorlicka

Program:

poutní kostel P. Marie Bolestné na Homoli u Vamberka – dřevěný kostel sv. Jana Křtitele z poloviny 16. století ve Slavoňově – středověký archeoskanzen v Uhřínově – dřevěný barokní kostel sv. Petra a Pavla v Liberku

Termín:

čtvrtek 21. 10. 2021

Vedoucí exkurze:

PhDr. Petra Oulíková, Ph.D., Doc. PhDr. Miloš Sládek, Ph.D.

Doprava zájezdovým autobusem. Sraz v 6,45 před budovou naší fakulty, návrat cca ve 20,00 hodin do Dejvic. Autobus je zdarma, s sebou peníze na vstup do archeoskanzenu. Přihlášky u Doc. Miloše Sládka, nejlépe na adrese: , nebo přímo na fakultě.

S sebou jídlo na celý den (na závěr snad krátké posezení v hospodě), teplé oblečení, pevná a teplá obuv. V archeoskanzenu počítejte i s prací nad zadaným praktickým úkolem.

Během exkurze budou striktně dodržována všechna aktuální opatření Ministerstva zdravotnictví týkající se covidu. S sebou potvrzení o očkování / maximálně tři dny staré potvrzení o negativním výsledku testu / lékařské potvrzení o prodělané nemoci pokud od nemoci neuplynulo více jak 180 dní.