Seznamovací kurz

1. ročníku Katolické teologické fakulty UK

Seznamovací kurz je určen studentům 1. ročníku akademického roku 2020/2021 prezenčního studia (tzn. bakalářského studia a magisterského studia Teologie).


Program


Vážení studenti,


vzhledem k epidemiologické situaci a nejistému postupu města Prahy v příštím týdnu si Vás dovolujeme informovat, že výjezdní seznamovací kurz do Litoměřic se ruší. Proběhne však náhradní program přímo v parku u budovy fakulty. Sejdeme se v 9 hodin před vchodem do fakulty. Krátce Vás seznámíme s principy studia a tím, co Vás následující semestry bude čekat.  Počítejte s tím, že do 10.30 společný program skončí.


Tímto náhradním řešením se Vám mimo jiné snažíme nabídnout možnost, jak se alespoň krátce potkat a seznámit. Nevíme, pokud a jak dlouho bude distanční výuka probíhat. Věříme však, že Vám toto setkání umožní se společně potkávat na přednáškách alespoň online a při výuce v dalších týdnech se společně podporovat.


Těším se na viděnou v pondělíCena

Kurz je zdarma. Veškeré náklady za Vás hradí fakulta. Pamatujte však prosím na to, že pokud se na kurz přihlásíte a nedorazíte, náklady na Vaši účast i přesto fakultě vzniknou.


Přihláška


Zasláním přihlášky se závazně přihlašujete na seznamovací kurz KTF UK.Kontakt: Mgr. Anna Jaklová, Oddělení rozvoje a vnějších vztahů KTF UK, Thákurova 3, Praha 6, jaklova@ktf.cuni.cz


Poslední změna: 20. září 2020 20:16 
Sdílet na:  
Kontakty

Katolická teologická fakulta Univerzity Karlovy

Thákurova 3, Praha 6, 160 00

IČO: 00216208 DIČ: CZ00216208

číslo účtu: 32034061/0100

Identifikátor datové schránky: piyj9b4


Další kontakty