• Aktuality

Aktuality

28. února 2023

ŽENY A MANAGEMENT

Osobní rozvoj, management a ekonomické a podnikatelské myšlení nejen v církevním prostředí

cyklus setkání se ženami se zajímavou zkušeností v managementu pořádaný ve spolupráci Katolické teologické fakulty UK a FORTNAZveme studenty, absolventy i širokou veřejnost na cyklus setkání se zajímavými hosty s cennou zkušeností z managementu a podnikání. Celý jarní cyklus je zaměřen na zkušenost žen z převážně mužského prostředí.

Prozatím svoji účast potvrdily:


2. března 2023 – ALEXANDRA MERUNKOVÁ, novinářka, provozovatelka cukráren a starostka Mníšku pod Brdy


16. března 2023 – JANA MARCO (Petrová), bývalá občanská aktivistka a disidentka, politička, dnes podnikatelka a investorka, zakladatelka a spolumajitelka lobbyistické firmy PAN Solutions, PRagentury AMI Communications, předsedkyně správní rady Nadace Národní galerie v Praze


23. března 2023 – KATEŘINA KOUBOVÁ, novinářka a šéfredaktorka Katolického týdeníku


30. března 2023 – VLADIMÍRA GLATZOVÁ, advokátka, zakladatelka a hlavní partner úspěšné a oceňované advokátní kanceláře Glatzová & Co., s.r.o, uváděna mezi nejvlivnějšími ženami České republiky


Další hosty a podrobnější informace budeme průběžně zveřejňovat na fakultním webu a facebooku.


Přednášky budou probíhat v prostorách Fortna na Hradčanském náměstí v období duben-květen, vždy ve čtvrtek od 19 do 21 hodin.


VSTUP VOLNÝ.

Přednášky je možné sledovat i online přes Zoom.


Studenti řádného studia, kteří absolvují alespoň pět setkání, získají kredity náležející předmětu KVAR039: Management 6 - seminář s VIP hosty 2Přednáší, hosty vybírá, zve a semináře moderuje ing. Roman Češka, ekonom, kouč, investiční a finanční poradce, podnikatel, bývalý politik a privatizátor.

Sdílet na:  
Váš názor
Kontakty

Katolická teologická fakulta Univerzity Karlovy

Thákurova 3, Praha 6, 160 00

IČO: 00216208 DIČ: CZ00216208

číslo účtu: 32034061/0100

Identifikátor datové schránky: piyj9b4


Další kontaktyJak k nám