Kurzy Soft Skills

KTF UK pro své studenty během akademického roku 2019/2020 připravuje sérií kurzů soft skills. Nabídka kurzů bude postupně doplňována:


Příprava na pohovor od A do Z

O kurzu:

Kurz nabídne komplexní přípravu na výběrové řízení. Na kurzu se účastníci naučí, jak napsat životopis a motivační dopis, který zaměstnavatele zaujme, nebo co hraje klíčovou roli pro výběr uchazečů z pohledu zaměstnavatele. Účastníci se také naučí, jak prodat zaměstnavateli to, co umějí a v čem vynikají a jak naopak odvést pozornost od slabých stránek. Také se připraví na případné diskriminační či záludné dotazy ze strany zaměstnavatele.


Informace:

 • Lektor: Eva Kavková

 • Termín kurzu: 13. prosince od 9:00 do13:00

 • Maximální počet účastníků: 15 osob

 • Přihlášení: Formulář pro příhlášení zde. Přihlášku vyplňte do 9. prosince 2019. V případě, že se nebudete moct kurzu zúčastnit, sdělte nám to na e-mail , abychom mohli místo postoupit dalšímu zájemci.Kurz rétoriky

O kurzu:

"Sebeprezentace při prezentaci"

Rétorika a prezentační dovednosti patří mezi tzv. měkké dovednosti, na které je v současné době kladen velký důraz. V rámci desetihodinnového kurzu se seznámíte se základy rétoriky (styl projevu, dynamika řeči, zvládání trémy a stresu, zvládání námitek a správné reagování na dotazy, udržení pozornosti) a se základními prezentačními dovednostmi (vytváření struktury prezentace, čas a délka prezentace, možná rizika prezentace). Součástí kurzu bude i mluvní vystoupení na pracovní/studijní téma, které bude nahráváno a účastníci si svou nahrávku budou moci odnést k samostudiu.


Informace:

 • Lektor: MgA. Alena Špačková

 • Termín kurzu: 8. listopad (9:00-15:00) a 22. listopad 2019 (9:00-13:00) Kurz je dvoudenní. Je třeba se zúčastnit obou setkání.

 • Maximální počet účastníků: 15 osob

 • Přihlášení: Formulář pro příhlášení zde. Přihlášku vyplňte do 4. listopadu 2019. V případě, že se nebudete moct kurzu zúčastnit, sdělte nám to na e-mail , abychom mohli místo postoupit dalšímu zájemci.Metody rychlého čtení

O kurzu:

Na kurzu se seznámíte s metodami racionálního čtení zejména v souvislosti s poznatky z psychologie, fyziologie a teorie čtení. V praktické části kurzu si vyzkoušíte, jak dosáhnout zlepšení rychlosti čtení a míry chápavosti textu. Seznámíte se s možnostmi, jak se nadále po kurzu zdokonalovat v metodách racionálního čtení.


Informace:

 • Lektor: doc. PhDr. Richard Papík, Ph.D.

 • Termín kurzu: 29.11.2019, 9.00-16.00

 • Maximální počet účastníků: 25 osob.

 • Přihlášení: Formulář pro příhlášení zde. Přihlášku vyplňte do 25. listopadu 2019. V případě, že se nebudete moct kurzu zúčastnit, sdělte nám to na e-mail , abychom mohli místo postoupit dalšímu zájemci.


Kurzy jsou určeny pro studenty KTF UK a jsou zajišťovány oddělením pro rozvoj a vnější vztahy.


Poslední změna: 29. říjen 2019 18:36 
Sdílet na:  
Kontakty

Katolická teologická fakulta Univerzity Karlovy

Thákurova 3, Praha 6, 160 00

IČO: 00216208 DIČ: CZ00216208

číslo účtu: 32034061/0100

Identifikátor datové schránky: piyj9b4


Další kontakty