VII. Sjezd historiků a historiček umění

Vážení a milí,

rádi bychom Vás srdečně pozvali na VII. Sjezd historiků a historiček umění, který pořádá Uměleckohistorická společnost ve spolupráci s Fakultou umění a designu Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem a proběhne 23. – 25. 9. 2021 v budově fakulty.

15. září 2021

Orientační týden pro studenty prvních ročníků

Svět Univerzity Karlovy se vám otevírá a my chceme pomoci se v něm zorientovat. Zjistíte, jak účinně využívat univerzitní knihovny a informační zdroje, mluvit se bude o studiu, financích, službách pro studenty i možnostech vycestovat do zahraničí. Provedeme vás všemi nástrahami Studijního informačního systému a e-learningovými možnostmi výuky. Stranou zájmu nezůstane ani studentský život a aktivity studentských spolků.

27. srpna 2021

Katyd: Premiérové kurzy na KTF UK

Porozumět papežské encyklice, dílu spisovatele C. S. Lewise či managementu církve – i to umožní 13 nových kurzů z 20 v rámci celoživotního vzdělávání, které nabízí Katolická teologická fakulta UK v Praze. Je to nejvíce v její historii.

25. srpna 2021

Aktivity studentského divadla KTF

Fotogalerie: V pátek 13. 8. a v sobotu 14. 8. se uskutečnila premiéra a dvě reprízy studentského divadla KTF v divadle na zámku Červená Lhota.

23. srpna 2021

Kurz: Management (nejen) církve a církevních organizací

Katolická teologická fakulta UK nabízí v akademickém roce 2021/2022 vzdělávací cyklus Management (nejen) církve a církevních organizací. Cyklus pozůstává ze tří ucelených a na sebe navazujících kurzů věnovaných otázkám managementu a jednoho praktického semináře.

19. srpna 2021

Kurz CŽV: Americká muzea a galerie

Přeneste se virtuálně přes Atlantský oceán a prozkoumejte evropské umění ve zcela jiném sociokulturním kontextu.

17. srpna 2021