1. 7. 2022 Symposium Jazyk a styl biblického překladu

Mezinárodní symposium zaměřené na jazyk a styl biblických překladů. Přijďte si v pátek 1. července od 8.30 poslechnout zajímavé referáty a setkat se s odborníky z Česka, Polska, Lužice a Slovenska.

8. července 2022

REGISTRACE: Soutěž pro mladé vědce a inovátory Falling Walls Lab 2022

Bylo vyhlášeno letošní kolo mezinárodní soutěže. Přihlašování do 30. 6.

20. června 2022

Přežít civilizaci: diskuze s Martinem Vopěnkou - Kampus Hybernská

Studenti FTVS UK připravili sérii akcí s názvem Univerzita našich příběhů. Cílem je nabídnout životní příběhy zajímavých osobností. První díl už 20. června v Kampusu Hybernská.

20. června 2022

Michaela Ottová jmenována profesorkou

Dne 17. června 2022 Michaela Ottová v Karolinu přebírá jmenovací dekret a stává se tak historicky první českou profesorkou oboru dějiny křesťanského umění.

17. června 2022

O křtu a biřmování v Teologické sumě v překladu Benedikta Mohelníka

Tento svazek přináší první dva traktáty o jednotlivých svátostech – o křtu a biřmování. Překlad, úvodní studie a poznámky Benedikt Mohelník OP.

17. června 2022

Dokončit Engelovu vizi? - 4. kvadrant Vítězného náměstí: Dotazníkové šetření

Vytvořte podklad pro architektky a architekty, kteří budou pracovat na naplnění sto let starého plánu!

13. června 2022

REGISTRACE: Proč jít do inovační soutěže Falling Walls Lab CZ? 9.6.

Chcete se dozvědět, jak a proč se přihlásit do inovační soutěže Falling Walls Lab CZ pro humanitní i technické obory?

1. června 2022

Keith Pecklers, SJ: Liturgie a město (Přednáška u Panny Marie Sněžné)

Přednáška se uskuteční v pondělí 30. 5. od 19:15 v refektáři u Panny Marie Sněžné.

30. května 2022